Brak obligacji wojennych

autor: THEvMOLKA
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak obligacji wojennych

★★★ Novice

Witam odkąd odblokowałem wszystkie bronie dla każdej z klasy przestałem zwracać uwagę na ilość obligacji. Teraz chciałem odblokować modyfikacje pojazdów i zauważyłem że mam tylko ok. 300 obligacji, a posiadam 94lvl czyli powinienem mieć znaaaacznie więcej... Da się to jakoś naprawić? Co z tym zrobić?

 

PS. Bronie dla klas żołnierzy odblokowałem na poziomie 40-60 mniej więcej. Podejrzewam, że po zrobieniu tego przestało mi naliczać obligacje......

Wiadomość 1 z 8 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak obligacji wojennych

★★★★ Guide
Witam
Z tego co wiem to po odblokowaniu wszystkich broni obligacje już się nie naliczają ze względu na to że suma obligacji jest równa do broni do odblokowania i jeśli masz wszystkie odblokowane to dziwi nnie czemu zostało Ci 300 .
Znam przypadek że ktoś wykupił cały pakiet do broni to właśnie niewiadomo czemu też zostalo mu 300.
I mam pytanie a masz odblokowaną broń dla pilota i czołgisty ? Może tu jest pies pogrzebany 😉

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (725 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak obligacji wojennych

★★★★ Guide
Witam
Z tego co wiem to po odblokowaniu wszystkich broni obligacje już się nie naliczają ze względu na to że suma obligacji jest równa do broni do odblokowania i jeśli masz wszystkie odblokowane to dziwi nnie czemu zostało Ci 300 .
Znam przypadek że ktoś wykupił cały pakiet do broni to właśnie niewiadomo czemu też zostalo mu 300.
I mam pytanie a masz odblokowaną broń dla pilota i czołgisty ? Może tu jest pies pogrzebany 😉
Wiadomość 2 z 8 (726 wyświetleń)

Dot.: Brak obligacji wojennych

★ Guide

Obligacje wojenne naliczane są tylko do 70 lvl - ich wartość powinna umożliwić odblokowanie wszystkich elementów.

Wiadomość 3 z 8 (636 wyświetleń)

Dot.: Brak obligacji wojennych

[ Edytowane ]
★★★ Novice

No właśnie nie mam...  @EA_Odix co mam z tym zrobić?

 

Edit: Powinno wystarczyć te 300... :P

Wiadomość 4 z 8 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak obligacji wojennych

Community Manager (retired)

@THEvMOLKA Hej!

 

Jak wspomnieli @elenmajerka i @McPartylivePl ilość obligacji jest ustalona na tyle, aby odblokować wszystkie bronie. Mieliśmy pewien błąd wykryte dawno temu, jednak został on skorygowany przez studio. Z załączonego Twojego zrzutu ekranu wynika, iż ilość obligacji się zgadza, jedynie poziom czołgisty blokuje Ci możliwość odblokowania.

 

1232333.PNG

 

Broń 3, która jest nieodblokowana Mle 1903 ([powiększony) nie wymaga obligacji i jest dostępna na poziomie 1 czołgisty.

 

12323332.PNG

 

Więc moja rada, siadaj za sterami czołgu i nabijaj doświadczenie! :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 8 (622 wyświetleń)

Dot.: Brak obligacji wojennych

★★★★ Guide
Otóż to zapomniałem wspomnieć o tej 10 randze i problem napewno będzie rozwiązany, powodzenia i daj znać jak zrobisz to zadanie 😃👍
Wiadomość 6 z 8 (616 wyświetleń)

Dot.: Brak obligacji wojennych

★★★ Novice

Nie zauważyłem, że jedna z tych 3 broni na screenie nie wymaga obligacji :P Pozostało nabić poziom czołgisty ale to w swoim czasie, bo wolę walczyć piechotą :D Dzięki za pomoc i wytłumaczenie, bo ta misja trochę ukryta była :P

Wiadomość 7 z 8 (608 wyświetleń)

Dot.: Brak obligacji wojennych

★★★★ Guide
Ta z okrętem londowym 😃
Ja sam przypadkiem na nią trafiłem wsiadając do czołgu i pomyślałem wtedy a co to takiego nalicza 😃😃😃
Wiadomość 8 z 8 (603 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem