Re: BAttlefield 1 medals bug!!!

autor: McPartylivePl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BAttlefield 1 medals bug!!!

★★★★ Guide
Medale naliczne są jednorazowo , zdobłem kilka razy ten sam a nie ma tego ile razy , jeśli można każdy zdobyć 100 razy to chciałbym wiedzieć ile razy już zdobyłem ten sam medal
Wiadomość 1 z 3 (525 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: BAttlefield 1 medals bug!!!

★★★★ Guide
Witam ponownie i wracam do tematu, jak do tej pory nic się nie zmienilo z naliczaniem ilości zdobytego medalu, zdobyłem drugi raz dzisiaj jeden z medali i zalicza jako raz a super by było gdyby to działalo ze względu na to że granica jest do 100 razy i chętniej bym je powtarzał, załączam sreena.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (507 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: BAttlefield 1 medals bug!!!

Community Manager (retired)

@McPartylivePl Witaj!

 

Wybacz, że z odpisuję z opóźnieniem jednak odnośnie medali to mieliśmy pewne błędy z nimi zgłaszane. W dniu dzisiejszym pojawiła się najnowsza aktualizacja gry wraz z licznymi poprawkami również w obrębie medali. Dlatego prosiłbym abyś ją pobrał i zobaczył czy ilość zdobytych medali wyświetla się prawidłowo. Jeśli nie to prosiłbym abyś zgłosił owy błąd w tym wątku razem z zrzutami ekranu. Camera

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3 (505 wyświetleń)

Re: BAttlefield 1 medals bug!!!

★★★★ Guide
Witam ponownie i wracam do tematu, jak do tej pory nic się nie zmienilo z naliczaniem ilości zdobytego medalu, zdobyłem drugi raz dzisiaj jeden z medali i zalicza jako raz a super by było gdyby to działalo ze względu na to że granica jest do 100 razy i chętniej bym je powtarzał, załączam sreena.
Wiadomość 3 z 3 (508 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem