Wykrywanie pada w fifa 23

autor: rc1eiomllsv3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★★★ Newbie

mam ten sam problem i korzystałem z pasa od ps4 na którym pokazywało mi interfejs z xboxa a teraz przerzuciłem się na pada z ps5 myśląc że to rozwiąże problem ale nic się nie zmieniło

 

Wiadomość 11 z 16 (1 422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★★★ Newbie

Witam zł jeżeli Pad normalnie działa ale gdy włącze mecz online nie da się sterować ?

 

Wiadomość 12 z 16 (1 272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★★ Novice
@EA_Kuba Witam, mam problem z jedną rzeczą. Zacząłem grać w Fife 23 na padzie od Xboxa przez jakieś 1,5 tygodnia, po czym zmieniłem pada na ps5 i od tego momentu przy włączaniu gry mam przyciski z xboxa zamiast ps5, jest możliwość zmiany żeby zamiast pada od xboxa wykrywało mi pada do ps5? Prosze o pomoc
Wiadomość 13 z 16 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★ Novice
@Iziowski u mnie tak samo wygląda sprawa czy ktos moze wie jak to rozwiazać ?
Wiadomość 14 z 16 (1 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★★★ Newbie

tak mam własnie taki sam problem co  podalczylem pada od ps5 bo mi sie popsuł od xboxa i wykrywa mi nadal pada od xboxa prosze o pomoc 

Wiadomość 15 z 16 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykrywanie pada w fifa 23

★★★ Newbie

Udało Ci sie cos z tym zrobić? Mam ten sam problem. Pad dziala ale przy włączeniu gry nie da sie sterować piłkarzami.

Wiadomość 16 z 16 (169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA