Help us improve Answer HQ! Take Survey No, Thanks
Ask. Answer. Be the Hero.
Showing results for 
Search instead for 
Do you mean 
Reply
Lookout
wojtek2327
Registered: ‎08-09-2012
Accepted Solution

[Closed] KUPILEM ORYGINALNA FIFE 12 ZA 100 ZL. OKAZALO SIE ZE NUMER SERYJNY BYL JUZ UZYWANY ! CO MAM ROBIC ? PROSZE POMOCY ! SZKODA FIFY :[

[ Edited ]

Witam. !

Nazywam się Wojtek, mam 17 lat.

Chciałbym przedstawić swój problem, polega on natym że ; poszedłem do sklepu,kupielm  orygnalna fife 12 , kosztowala 120 zlotych, przyszedlem do domu zainstalowalem program Origin.Niestety FIFA niezadziałała , w pewnym momencie trzeba podać numer seryjny który znajduje się na kartce z instrukcja itp. Niestety.. próbowałem wpisywać ten kod 2 dni , ja, brat, siostra i nic ! Wyskakuje błąd o treści : "Ten numer seryjny został już kiedyś użyty" coś w ty stylu. Okej poszedłem na drugo dzień so sklepu, objaśniłem im moją sytucaje, powiedzieli żebym napisal do was ! prosze pomóżcie ! Prosił bym o nowy kod (numer) seryjny który jest niezbędny do dodania i uruchomienia gry w origin ! Czekam na odpowiedz! :smileysad:

EA_Mat
Topics: 53
XP: 467
Solutions: 1,076
Registered: ‎07-20-2012

Re: KUPILEM ORYGINALNA FIFE 12 ZA 100 ZL. OKAZALO SIE ZE NUMER SERYJNY BYL JUZ UZYWANY ! CO MAM ROBIC ? PROSZE POMOCY ! SZKODA FIFY :[

At this stage of our beta, we are only able to provide support in English. Therefore we kindly ask, to use Answers HQ in English only and apologize for any inconvenience it may cause. We plan however to extend the service to multiple languages. So stay tuned for updates.

Regards 

Mat