Tryb Multi - Sprzęt, pytanie

autor: Zevr83
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Tryb Multi - Sprzęt, pytanie

★ Apprentice

Hej,

 

Do kupienia za środki misji były "ładownice na pochłaniacze ciepła" i 2 inne sprzęty dodatkowe. Jeden z nich był dostępny przez określony czas i chyba był to "adaptacyjny wzmacniacz wojenny".  Przy ładownicach nie było żadnej wzmianki o czasie po którym znikną one ze sklepu a po wypuszczeniu patcha znikną mi akurat ten sprzęt ze sklepu. Nie kupiłem jego wcześniej i teraz zastanawiam się czy będzie można jeszcze jego kupić.

 

I tak przy okazji, sprzęt odblokowujemy za pomocą kupowanych pakietów, czy jest on udostępniany losowo w sklepie?

Wiadomość 1 z 2 (578 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Tryb Multi - Sprzęt, pytanie

Community Manager (retired)

Cześć @Zevr83

 

Podobne pytanie zostało już zadane przez @1Guma w tym wątku Standard smile

 

Rozwinę tylko odpowiedź Kuby - rzeczywiście wspomniane przez Ciebie przedmioty były tymczasowo dostępne w sklepie i przez pewien czas były nawet oznaczone licznikiem. Niestety nie można ich wylosować z pakietów, jednak nie oznacza to, że nie pojawią się ponownie w sklepie w przyszłości Wink

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sytuację. Pozdrawiam i życzę powodzenia na misjach :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (790 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Tryb Multi - Sprzęt, pytanie

Community Manager (retired)

Cześć @Zevr83

 

Podobne pytanie zostało już zadane przez @1Guma w tym wątku Standard smile

 

Rozwinę tylko odpowiedź Kuby - rzeczywiście wspomniane przez Ciebie przedmioty były tymczasowo dostępne w sklepie i przez pewien czas były nawet oznaczone licznikiem. Niestety nie można ich wylosować z pakietów, jednak nie oznacza to, że nie pojawią się ponownie w sklepie w przyszłości Wink

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sytuację. Pozdrawiam i życzę powodzenia na misjach :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (791 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem