The Sims 4 nie uruchamia się

autor: musttbestrong
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 nie uruchamia się

★★★ Newbie

Hej, dzisiaj weszłam na mój origin i próbowałam włączyć grę. Nie mogłam, nawet nie miałam takiej opcji (zdjęcie nr 1).

 

Potem zobaczyłam, że w mojej bibliotece znajduje się jakby druga kopia Simsów z podpisem Epic Games Store (zdjęcie nr 2.)  Próbowałam uruchomić tę grę przyciskiem "graj" ale wyskakiwało mi jakieś powiadomienie z  przekierowaniem do linku w stylu: "....com. epicgames.launche....". Weszłam na konto EA przez przeglądarkę i odłączyłam kontro Epic Games, bo nie używałam go nigdy do włączenia Simsów (mam komputer Mac i tam używam do tego Origin). Przy okazji kliknęłam "Napraw grę" i "Zaktualizuj grę", żeby na pewno mieć wszystkie potrzebne pliki.

 

Po odłączeniu konta nawet nie mogłam kliknąć na ikonkę "graj". (zdjęcie nr 3)

 

Po konsultacji z czatem EA (wg mnie jest beznadziejny, sorki), zrobilam wszystko co musiałam- pobrałam aplikację do resetowania Origin i jej użyłam, odinstalowałam i zainstalowałam Origin, uruchomiłam ponownie laptopa itp, itd. Nic nie pomogło, nadal nie mogę pograć.

 

Proszę o pomoc, bo spędziłam na tym już 2h i nie ukrywam frustracji. 

 

Wiadomość 1 z 2 (958 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 4 nie uruchamia się

Community Manager

Zauważyłem, że jest to duplikat sprawy opisanej w tym wątku, na który już otrzymałaś odpowiedź. 

EA_PulsarAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (944 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 4 nie uruchamia się

Community Manager

Zauważyłem, że jest to duplikat sprawy opisanej w tym wątku, na który już otrzymałaś odpowiedź. 

EA_PulsarAHQ

Wiadomość 2 z 2 (945 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem