Dot.: Mass Effect Andromeda- Klucz lokalizacja

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mass Effect Andromeda- Klucz lokalizacja

★★★★ Novice

Witam Zakupiłem ostatnio klucz na g2a do Mass Effecta Andromeda Global i przypisałem do Polskiego konta Origin. Odpaliłem grę po czym okazało się że nie mam do wyboru polskich napisów tylko (English US, Francuski Niemiecki Włoski i Hiszpański) miał ktoś może ten sam problem jeżeli tak to co zrobić w takim wypadku. Confused

Wiadomość 1 z 2 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mass Effect Andromeda- Klucz lokalizacja

★★★ Pro

@Zmiiju

 

Wydaje mi się, że po aktywacji klucza, serwis "g2a" nie uzna Twojej reklamacji. Pamiętaj proszę na przyszłość o sprawdzeniu dokładnie jakie języki będą dostępne w grze. Wiem, że nazwa "global" jest bardzo myląca, dlatego na przyszłość proszę Cię abyś dokonywał sprawdzonego zakupu z polskiej półki sklepowej (wersja pudełkowa) lub wersji cyfrowej (sklep Origin). 

 

Zapraszam do ogólnej dyskusji na temat regionalizacji: http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/594855...

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (908 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mass Effect Andromeda- Klucz lokalizacja

★★★ Pro

@Zmiiju

 

Wydaje mi się, że po aktywacji klucza, serwis "g2a" nie uzna Twojej reklamacji. Pamiętaj proszę na przyszłość o sprawdzeniu dokładnie jakie języki będą dostępne w grze. Wiem, że nazwa "global" jest bardzo myląca, dlatego na przyszłość proszę Cię abyś dokonywał sprawdzonego zakupu z polskiej półki sklepowej (wersja pudełkowa) lub wersji cyfrowej (sklep Origin). 

 

Zapraszam do ogólnej dyskusji na temat regionalizacji: http://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/m-p/594855...

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 2 (909 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem