Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

Cena w Rosji 2499 rubli za Edycje Deluxe... Czyli jakieś 183zł. Dla przypomnienia cena w Polsce 299,90zł. Brawo BRAWO !!! Regionalizacja pełną gębą.

Wiadomość 41 z 203 (1 899 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Apprentice

Fakt, Rosjanie maja gierki "po kosztach" i regionalizacja w ich przypadku ma sens bo gdyby jej nie bylo sporo osob kupiloby produkt za niska cene u naszych wschodnich sasiadow. Swoja droga nie wiem czy to oplacalny interes spuszczac cene dla Rosjan no ale to nie moj cyrk nie moje malpy. Jesli jednak chodzi tylko o kase to to dlaczego kupujac gierke na "zachodzie" nie mamy dostepu do jezyka polskiego? Przeciez placimy jakby wiecej wiec dlaczego ograniczaja nam dostep do plikow jezykowych. Brak logiki ? Nastepna interesujaca sprawa jest dlaczego na konsolach nie ma problemu z reginalizacja.

Wiadomość 42 z 203 (1 896 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@zvierz

Zahaczyłeś o sedno problemu nie dość, że płaci się więcej w Polsce to jeszcze nie ma się dostępu do pełnej zawartości. Grę zakupiłem za korony norweskie walutę która nie skacze nie wiadomo jak w notowaniach. Więc nie jest to chyba wina kursu a co ciekawe w Polsce jak i Norwegii podatek od zakupu na platformie Origin jest na poziomie 19%

Wiadomość 43 z 203 (1 886 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

Wychodzi na to, że najbardziej trafnym rozwiązaniem byłoby udostępnienie angielskiej wersji językowej (zarówno dubbing i napisy) na obszarze objętym regionalizacją albo możliwość wyboru języka polskiego w wersji globalnej.

Wiadomość 44 z 203 (1 866 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@zvierz W przypadku konsol istnieje prężnie działający rynek wtórny i blokady regionalne byłyby w pewnym sensie "samobójem" dla developerów i wydawców. Należy mieć na uwadze, że sprzedaż gier na te platformy jest znacznie większa a nie każdy gracz jest kolekcjonerem. Przechodzisz grę, odsprzedajesz za dajmy na to 80% ceny i kupujesz inną. To całkiem wygodne rozwiązanie, którego na PC nie uświadczysz.

Wiadomość 45 z 203 (1 812 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

pliki PL są w folderze z gra (Data)

to może jednak się da ?!

Wiadomość 46 z 203 (1 805 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Novice

@EA_Ataashi proszę o wyjaśnienie w następującej kwestii:

aby zakupić grę bezpośrednio na Origin muszę najpierw usunąć jej wersję worldwide z biblioteki. Czy w takim przypadku mogę liczyć na to, że EA zwróci mi działający klucz do wersji worldwide tak abym mógł go odsprzedać?

I kolejne pytanie:

czy jeśli zakupię MEA na rosyjskim Originie to otrzymam wersję pl/ru?

Wiadomość 47 z 203 (1 773 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Novice

Witam,

Gra kupiona przez .net 

Klucz mam wolrdwide i nie mogę uruchomić gry, ciągle wyskakuje Unable to detect of the entiled languages.

 

Wiadomość 48 z 203 (1 709 wyświetleń)

ME:A - Czy jeż możliwa zmiana wersji z Angielskiej na Polską?

★ Novice

Witam,

 

grę ME:A dostałem w prezencie od znajomego, jednak jest to wersja tylko w języku angielskim, czy jest jakas mozliwosc zmiany jezyka na polski? Albo wymiana dzięki uprzejmości pracowników EA wersji angielskiej na polską na moim koncie ?

Wiadomość 49 z 203 (1 622 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

Czyli jak kupiłem klucz global, nie będę mieć szans na Polskie napisy ? Nawet jak klucz aktywowałem w Polsce. To chyba jakieś żarty, pierwszy raz się spotkałem żeby Polska niebyła w Globalu tylko Rosja, ale widzę że nas też zaczyna osobno się traktować

Wiadomość 50 z 203 (1 688 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem