Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@Biedron358

Też zakupiłem wersje global również spotkałem się z komunikatem "Unable to detect any of the entitled languages" nie wiedziałem co zrobić, kilkanaście minut męczyłem się szukając pluku odpowiedzialnego za język aż w końcu z ustawień gry w aplikacji origin wybrałem "zaktualizuj grę" i włala gra śmiga lecz wersja Global nie posiada języka polskiego co bardzo mnie rozczarowało

 

Gdybym wiedział że wersja Global nie będzie posiadała j. polskiego to sięgnął bym głębiej do portwela i dałbym te 15zł więcej za ME:A na originie. Ale jak Sama nazwa wskazuje GLOBAL (światowy, ogólna światowy) to jest to oczywiste że ta wersja powinna posiadać wszystkie języki. Tak w sumie 5 języków (bo tyle owa wersja posiada) to jest to bardzo globalne

 

teraz pytanie czy jest możliwość aby przypisany klucz usunąć z kąta by móc zwrócić grę i zakupić na originie

 

Śmieszne jest że tu jedni płaczą bo chcą j. angielski a, inni płaczą bo kupili wersje globalną i nie mają j. polskiego chętnie bym się zamienił i wszyscy by byli szczęśliwi.

 

A tu na COMMUNITY odpowiedzi są takie: Tak zgadza się, kupując tu jest taka wersja językowa a kupując tam jest taka wersja językowa ble ble akapit instrukcja jak czytać instrukcje korzystania z centrum pomocy, skontaktuj się z doradcą chociaż i tak ci nie pomoże nie zapomnijcie odpowiedzi na pytanie zabezpieczające konto, a w zasadzie radźcie sobie sami.

Wiadomość 31 z 203 (1 810 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★ Pro

@Wujeksamozlo91 cześć Standard smile

 

Czy istnieje możliwość oddania klucza przypisanego do konta, lecz zakupionego nie bezpośrednio przez sklep Origin lub w wersji pudełkowej? Musiałbyś skontaktować się z pomocą techniczną sklepu w którym zakupiłeś grę Mass Effect Andromeda lub zapoznać się z regulaminem tego sklepu. Sam miałem kiedyś podobną sytuację, ale dotyczącą gry Dishonored Game Of The Year Edition. Nie starałem się o zwrot.

 

Użytkownik @levisooo zakupił grę niestety nie zerkając na szczegółowy opis produktu. Gdzie możemy zobaczyć taką wzmiankę: 

 

"Release Date: 23rd March 2017
Platform: Origin
Region: Worldwide
Language: English, French, German, Italian, Spanish" - cdkeys

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 32 z 203 (1 798 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@Sebastian_Ryder

"Musiałbyś skontaktować się z pomocą techniczną sklepu w którym zakupiłeś grę Mass Effect Andromeda lub zapoznać się z regulaminem tego sklepu. Sam miałem kiedyś podobną sytuację, ale dotyczącą gry Dishonored Game Of The Year Edition. Nie starałem się o zwrot."

 

Nie zrozumiałeś mojego pytania nie pytam się czy mój sklep odda mi kasę za grę, bo przecież ten klucz został już wykorzystany i w takiej postaci nie ma mowy o zwrocie.

Pytanie brzmi czy origin odda mi mój klucz ze zwrotem gry już sam się będę męczył, mogę go po prostu sprzedać w inny sposób z tym już nie będzie problemu.

Wiadomość 33 z 203 (1 796 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@EA_Ataashi

 

W pierwszej kolejności chciałem podziękować za zainteresowanie tematem z Pani strony. Jesteśmy już po oficjalnej premierze gry w Europie i mogę powiedzieć jak wygląda sytuacja w moim przypadku. Nabywając grę z zagranicznych serwisów jesteśmy "skazani" na klucz globalny, co mi osobiście nie przeszkadza. Wydaję się jednak, że EA powinno podejść do sprawy poważnie i rozważyć możliwość wyboru języka polskiego w wersji europejskiej, ponieważ cena gry nie rzadko okazuje się wyższa w polskiej dystrybucji niż na zachodzie(!). Osobiście grę nabyłem za kwotę 30€(około 135 zł), a mając wykupiony Origin Access z 10% zniżką musiałbym zapłacić 215 zł. Rozumiem Państwa politykę z dystrybucją na rynek rosyjski, gdzie gry są znacznie tańsze i blokada regionalna ma jak największy sens. Nie uważają Państwo, że polscy gracze są traktowani "po macoszemu"? Wracając do samego tytułu i problemów, o których wspomniałem we wcześniejszym poście. Grę udało mi się uruchomić po wyczyszczeniu plików tymczasowych, zgodnie z Pani radą. Dodatkowo zmieniłem na chwile język na inny z możliwych do wyboru, po czym wróciłem do opcji "english". Temat uważam za wart dyskusji, ponieważ ludzie mają różne preferencję, jeden może mieszkać za granicą, ale chce grać z polskimi napisami, inny z kolei mieszkając w kraju ma ochotę na oryginalną angielską wersje, a nabył klucz w polskiej dystrybucji. Wydaję mi się, że komplikują Państwo niepotrzebnie graczom życie... Na koniec chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom, których problem dotyczy, jego jak najszybszego rozwiązania. Do zobaczenia w Andromedzie!

Wiadomość 34 z 203 (1 787 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

Bo mają bardzo "dobre" podejście do klienta. Ja nie mieszkam aktualnie w Polsce i kupiłem w pre-orderze Edycję Deluxe za 599,00 kr  co daje cenę w przeliczeniu ok 287,50 zł. Można powiedzieć, że taka sama jak w Polsce... Prawie bo w Polsce ta sama wersja kosztuje 299.90zł. Moje pytanie brzmi, o jakiej regionalizacji rozmawiamy? Bo z całą pewnością nie cenowej, natomiast ja widzę, że szanowne EA wrzuciło polaków do jednego wora z ruskimi... Chyba ktoś tu się mocno zagalopował z regionalizacją.  Chcę mieć dostęp do pełnej zawartości gry.

Wiadomość 35 z 203 (1 762 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

a jaki jest problem w dodania możliwości wyboru języka ?

a druga sprawa : i jak tu nie spoglądać na wersje "oryginalne inaczej" jak ktoś robi sztuczne problemy i utrudnienia.

 

Mam nadzieję iż będzie możliwość zmiany na J.Polski

 

Wiadomość 36 z 203 (1 761 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

Ano pewnie taki, że zaraz cała polska zacznie kupować po zachodniej cenie i nie zwróci się EA za piractwo panujące w bloku wschodnim. Stąd pewnie taka cena.

Wiadomość 37 z 203 (1 744 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★★★ Novice

@levisooo Problemu być nie powinno, a jednak istnieje... Ciężko mi rozumieć fakt, że mimo równowagi cenowej traktuje się nas Polaków marginesowo. Jak wspomniałem Rosjanie płacą za gry mniej i w ich przypadku blokada regionalna ma jak największy sens, pozwala ona głównie uniemożliwić nabywanie produktów nielegalnie tzn. za pośrednictwem VPN. Mając do wyboru tylko język rosyjski(napisy) chyba nikogo nie skusiłaby nawet najniższa cena.

Wiadomość 38 z 203 (1 743 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Novice

Dołączam do grona niezadowolonych klientów z faktu, że w wersji worldwide MEA nie ma języka polskiego. Utrudnianie życia klientom bez jakiejś wyraźnej przyczyny (za taką mogę uznać wyraźnie niższą cene za jedną wersję językową) nie przystoi firmie powstałej w kraju, gdzie konkurencja wymusiła niedościgły dla przeciętnego Polaka poziom obsługi.

Wiadomość 39 z 203 (1 730 wyświetleń)

Dot.: Dostępne wersje językowe w MEA [regionalizacja]

★★ Apprentice

Ja porostu na razie rezygnuje dalszego grania po Trial i czekam na rozwiązanie.

Jak go nie będzie to pozostaje szukać "innych" wersji.

Bo granie bez rozumienia historii jest bez sensu.

Wiadomość 40 z 203 (1 715 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem