Czy to będzie działać? - The Sims 4

autor: Shokkyyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy to będzie działać? - The Sims 4

★★ Novice

Witajcie ! Mam pytanie . A więc posiadam The Sims 4 Cyfrowa Edycja Specjalna . Posiadam dodatki "Witaj w Pracy" , oraz "Wampiry" . Będę posiadał : "Zjedzmy na mieście" , "Ucieczka w Plener" , "Spotkajmy się" , "Miejskie Życie" , oraz "Psy i Koty" (Wiem , że Psy i Koty jeszcze nie ma , ale będą) . Mój laptop jest :

System Operacyjny : Windows 10 64BIT

Procesor : Intel(R) Core i3 - 5005U, 2.00GHz

Pamięć Ram : 4 GB RAM

Karta Graficzna : Intel(R) HD Graphics 5500

DirectX : 12 

Karta Dźwiękowa : Speakers (Realtek High Definition Audio)

 

A teraz pytanie - Czy te dodatki wszystkie razem będą działać? Czy to będzie zcinać? ile mniej - więcej będę miał FPS'ów ? Pomocy !

Wiadomość 1 z 3 (339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy to będzie działać? - The Sims 4

Hej.

Niestety, ale zintegrowane karty graficzne nie są oficjalnie wspierane przez twórców gry. Nie znaczy to jednak, że gra nie będzie działać. Jest to raczej ciężkie do ustalenia i ewentualny zakup jest brany na własne ryzyko.

Jeśli uruchamiałeś już grę na tym sprzęcie to możesz spokojniej podejść do samych dodatków gdyż nie powinny one zmienić jej wymagań.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (413 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy to będzie działać? - The Sims 4

Hej.

Niestety, ale zintegrowane karty graficzne nie są oficjalnie wspierane przez twórców gry. Nie znaczy to jednak, że gra nie będzie działać. Jest to raczej ciężkie do ustalenia i ewentualny zakup jest brany na własne ryzyko.

Jeśli uruchamiałeś już grę na tym sprzęcie to możesz spokojniej podejść do samych dodatków gdyż nie powinny one zmienić jej wymagań.

Wiadomość 2 z 3 (414 wyświetleń)

Dot.: Czy to będzie działać? - The Sims 4

★★ Novice

Dziękuję bardzo . Otóż włączałem już grę z dodatkiem Witaj w pracy oraz Wampiry . Gra świetnie działa . Obawiałem się , że gra będzie zacinać , lagować itp . 

Wiadomość 3 z 3 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem