APEX odbiór nagród

autor: Komineczexmn1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

APEX odbiór nagród

★★★ Newbie

Witam!
Zastanawiam się nad tym, czy byłaby możliwość stworzenia przycisku "Odbierz wszystkie nagrody" wykonywane przez grupy uderzeniowe. Myślę, że byłby to dobry pomysł, bo odbieranie nagród się troszkę przycina (przynajmniej u mnie) i spędzam 10 minut przy tym klikając w tą spacje po kilkanaście razy. Czy taki mały patch ma szanse powstać?

Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 3 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: APEX odbiór nagród

Community Manager (retired)

Cześć @Komineczexmn1

 

O ile jeszcze nie posiadam informacji czy taka zmiana zostanie wprowadzona w najbliższej aktualizacji, to mogę zapewnić, że do tej pory otrzymaliśmy wiele próśb o wprowadzenie takiej funkcji. Sama byłabym z niej bardzo zadowolona, gdyż spędzanie około 5 minut na otwieraniu 30 pakietów potrafi dać w kość po pewnym czasie Oops

 

Dlatego mocno trzymam kciuki, aby możliwość odebrania wszystkich pakietów jednym przyciskiem została szybko wprowadzona. Dam znać, jeśli będę mieć jakieś potwierdzone informacje.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym odkrywaniu Andromedy! :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 3 (882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: APEX odbiór nagród

O osobiście też czekam na taką funkcję. Myślę, że spowodowało by to wiekszą płynność w rozgrywce Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (873 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem