Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

autor: Szymon_Szkucik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

★★★ Newbie

Dzień dobry! Już od jakiegoś czasu szykowałem się do powrotu do Dragon Age: Inkwizycja na jednym z moich starszych zapisów. Ukończyłem kampanię, ale chciałem teraz dokończyć DLC. Problem polega na tym, że moje zapisy z chmury po prostu zniknęły i nie mogę ich w żaden sposób znaleźć w grze. Czy jest jakaś możliwość odszukania moich zapisów i jest to zwyczajnie w świecie problem mojej sieci? 

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (874 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

Community Manager (retired)

@Szymon_Szkucik

 

Jeśli nie odnalazłeś zapisów gry we wskazanych przez @EA_Odix folderach, obawiam się, że nie będziemy w stanie pomóc w odzyskaniu dostępu do zapisów w chmurze Frown Po wykonaniu tych kroków, chmura powinna się zsynchronizować, jednak jeśli tak się nie stało, niestety nie mamy innej możliwości, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (815 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

Community Manager (retired)

@Szymon_Szkucik Witaj!

 

Możesz spróbować mojej porady przesłanej w podobnym wątku na forum. Mam nadzieję, że pomoże i odzyskasz wspomniane zapisy gry. Fingers crossed

Wiadomość 2 z 5 (824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

★★★ Newbie

Niestety nie działa. Czy to oznacza, że nie ma już szans na to?

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 5 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

Community Manager (retired)

@Szymon_Szkucik

 

Jeśli nie odnalazłeś zapisów gry we wskazanych przez @EA_Odix folderach, obawiam się, że nie będziemy w stanie pomóc w odzyskaniu dostępu do zapisów w chmurze Frown Po wykonaniu tych kroków, chmura powinna się zsynchronizować, jednak jeśli tak się nie stało, niestety nie mamy innej możliwości, aby uzyskać dostęp do przechowywanych tam plików.

Wiadomość 4 z 5 (816 wyświetleń)

Dot.: Utracony zapis z chmury - Dragon Age: Inkwizycja

★★★ Newbie

Ehhh, no nic. Trochę mi tego szkoda. Pozdrawiam.

Wiadomość 5 z 5 (809 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem