Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

autor: bershana
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

★★★ Newbie

Po zainstalowaniu DLC Intruz i rozpoczęciu misji z dodatku, gra wykrzacza się na czarnym ekranie ładowania. Ekran ładowania z kartami z kodeksu przechodzi elegancko, po przejściu do czarnego ekranu z pulsującym logo inkwizycji gra przestaje odpowiadać.

Wiadomość 1 z 6 (1 398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

Community Manager (retired)

Cześć @bershana

 

Po pierwsze, wybacz za opóźnienia w odpowiedzi, ale już przechodzimy do sedna Twojego problemu.

 

W większości takich przypadków wina leży po stronie programu antywirusowego - szczególnie jeśli używasz darmowego oprogramowania typu Avast. Czy mogłabym prosić o wyłączenie/odinstalowanie Twojego antywirusa i próbę uruchomienia gry?

 

Warto również użyć programu CCleaner, aby pozbyć się zbędnych plików z komputera.

 

Koniecznie daj znać czy to pomogło! Trzymam kciuki! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 6 (1 377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

★★ Novice

Pragnę podbić temat bo mnie ten problem również dotyczy. Od dwóch dni walczę na różne sposoby włączając reinstalację całej gry, uaktualnienie sterowników, CCleanera i brak antywirusa. Nic nie działa. Co ciekawe problem pojawił się podczas drugiego przechodzenia gry. Za pierwszym razem nic się nie działo. A jako, że bardzo mi zależy na dokończeniu byłabym wdzięczna za wszelką pomoc.

Wiadomość 3 z 6 (1 348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

★★ Novice

Mam ten sam problem, halo.

Wiadomość 4 z 6 (1 124 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

Community Manager (retired)

Witajcie,

 

Jako obejście problemu z dodatkiem Trespasser, możecie spróbować poniższych obejść z EN forum (pozostawiam oryginalną wersję rozwiązań):

 

1) FIX:

 

  • Unlock the mission on the war table, but don't 'venture forth' just yet.
  • Leave the war room.
  • Return to the war table and fast travel to the DLC location

2) FIX - Jeżeli używacie modów (niezbędne będzie usunięcie zawartości zmodyfikowanej):

 

  • Ran the mod manager to remove the mods.
  • Deleted the merged mods folder from the game directory.
  • Repair the game from Origin
  • Follow the steps: (unlock the location, leave the war table, return to the war table, fast travel).

W TYM wątku, uruchomienie gry jako administrator okazało się pomocne.

 

Powodzenia.

Wiadomość 5 z 6 (1 111 wyświetleń)

Dot.: Po zainstalowaniu Intruza gra zawiesza się na ekranie ładowania

★ Novice
@EA_Coral mam ten sam problem teraz zrobilem wszystko co było napisane a gra się zacina lub wywala mnie do menu glownego
Wiadomość 6 z 6 (578 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem