Dot.: Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

★★★ Novice

OK więc tak GRA DRAGON AGE INKWIZYCJA NIE URUCHAMIA SIĘ PO NAJNOWSZEJ AKTUALIZACJI ORIGIN NIE WIEM CO ROBIĆ PRÓBOWAŁAM JUŻ CHYBA WSZYSTKIEGO POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO TEJ PORY NIE MIAŁAM TAKICH PROBLEMÓW.

Wiadomość 1 z 4 (974 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

Community Manager (retired)

@MariHEHE Hej!

 

Zerknij proszę do tych dwóch wpisów z forum, gdzie podobny problem został zgłoszony i rozwiązany. 

 

Po aktualizacji najczęstszym powodem nie uruchomienia się gry, jest blokujący ją program antywirusowy. Jeśli posiadasz AVAST, AVG, McAfee, Malwarebytes radzimy dodać folder Origin i Origin Games do wyjątków lub odinstalować antywirus w celach testowych.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (834 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

Community Manager (retired)

Witaj @46594e465ce5d125

 

Nie martw się na zapas. Postaramy się jakoś rozwiązać Twój problem Wink

 

Czy mogłabyś mi powiedzieć czy podczas próby uruchamiania wyskakuje jakiś komunikat z błędem? A może przycisk graj zwyczajnie nie działa? Pojawia się przynajmniej czarne okienko z grą?

 

Napisz również, jakie kroki już wykonałaś - im więcej informacji mi przekażesz, tym łatwiej będzie znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

 

---------------

PS Przeniosłam Twój post to wątku o grze Dragon Age Inkwizycja.

Wiadomość 2 z 4 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

★★★ Newbie

Witam,

 

Dziś aktualizowałam Origin i sytuacja taka sama - Dragon Age Inkwizycja nie uruchamia się. Po kliknięciu przycisku 'graj', nie dzieje się nic, albo uruchamia się na ok. 2 sekundy czarny ekran, po czym niknie i to wszystko. Inne gry działają poprawie, jedynie DAI sprawia problem. Próbowałam opcji 'napraw', weryfikowałam pliki itp ale nic nie pomogło. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4 (841 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra DAI nie uruchamia się po aktualizacji ORIGIN

Community Manager (retired)

@MariHEHE Hej!

 

Zerknij proszę do tych dwóch wpisów z forum, gdzie podobny problem został zgłoszony i rozwiązany. 

 

Po aktualizacji najczęstszym powodem nie uruchomienia się gry, jest blokujący ją program antywirusowy. Jeśli posiadasz AVAST, AVG, McAfee, Malwarebytes radzimy dodać folder Origin i Origin Games do wyjątków lub odinstalować antywirus w celach testowych.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (835 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem