Dot.: Dragon Age Inkwizycja - brak polskich napisów.

autor: grzelakowski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age Inkwizycja - brak polskich napisów.

★ Novice

Witam, nie mam polskich napisów w grze DA I. Nie mogę zmienić języka przez origin, ani w menu gry. Język origin mam ustawiony na polski. Co może być przyczyną i jak to ew. naprawić?

Wiadomość 1 z 4 (3 707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age Inkwizycja - brak polskich napisów.

Community Manager (retired)

Witaj @TwentinQar (osobliwe ID, tak swoją drogą)

 

Od razu zapytam gdzie dokonałeś zakupy gry?

 

Jeśli był to zakup bezpośrednio przez Origin na terenie Polski - wtedy do Twojego konta zostałaby przypisana wersja z dostępnym językiem polskim oraz rosyjskim, zgodnie z opisem produktu. Jednak w przypadku dokonania zakupu gry na Originie podczas pobytu za granicą... W zależności od kraju, gdzie taka transakcja została wykonana język polski może nie być dostępny - zawsze jest to jednak zaznaczone w zakładce opis produktu. Jako przykład podam francuską oraz niemiecką wersję strony Origin.com - można zauważyć, że język polski niestety nie jest wymieniony na liście dostępnych języków i na ten moment nie mamy możliwości, aby przypisać daną wersję językową do konta Frown Taki stan rzeczy nie ma związku z wybraną wersją językową platformy, ale z IP z jakiego podczas zakupu korzysta Twój komputer.

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sytuację. Przykro mi, że nie jestem w stanie pomóc Ci bezpośrednio, jednak pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszej gwarancji zadowolenia z gry Origin.

 

Pozdrawiam!

 

PS Post przenoszę do działu o grze Dragon Age Inkwizycja

 

 

Wiadomość 2 z 4 (3 700 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja - brak polskich napisów.

★★★ Newbie

dobrze , a w takim razie czy mozna calkowicie usunac gre z konta origin ( pobralem gre w abonamencie origin access w uk ), by ponownie ja zainstalowac tym razem w kraju , czy juz za pozno na to ?

Wiadomość 3 z 4 (3 588 wyświetleń)

Dot.: Dragon Age Inkwizycja - brak polskich napisów.

★★★ Newbie

Witam

Również mam problem z brakiem języka polskiego w grze.

Klucz kupiony na portalu aukcyjnym, wersja PL. W menu gry jedynym dostępnym językiem jest angielski- dialogi i napisy.

Czy da się coś z tym zrobić?

Ewentualnie gdzie mogę sprawdzić czy do kupionej przeze mnie wersji gry faktycznie dostępny jest język polski?

 

pozdrawiam

Wiadomość 4 z 4 (3 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem