Dodatek Intruz i ratowanie smoka

autor: Hexumix5
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dodatek Intruz i ratowanie smoka

★ Novice

Dzień dobry,

mam mały problem z dodatkiem Intruz,

Otóż jestem na momencie w którym muszę uwolnić lub zabić smoka, a problem jest taki że jeden półpierścień jest zablokowany przez wóz z "beczkami" (nie pamiętam nazwy tego czegoś a pisząc w ten sposób mam nadzieje że ktoś zrozumie problem) i powinienem go wysadzić, otóż jak podchodzę do jednej z tych "beczek" i wykonuje z nią interakcję to ona wybucha i nic się nie dzieje Raised eyebrow próbowałem również umiejętności "wybuchowy strzał" i niczym to nie poskutkowało,

a mi bardzo zależy na tym żeby smoka uratować a nie zabić,

nie jestem pewien czy to bug czy coś źle robię, ale jak się spytałem w pewnym miejscu to dostałem odpowiedź że to chyba bug, dlatego piszę o tym tutaj.

Wiadomość 1 z 5 (7 203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodatek Intruz i ratowanie smoka

Hej.

Niestety bezpośrednio nie mogę Ci pomóc, ponieważ w Dragon Age inquisition grałem tylko chwilę.

Mogę podrzucić Ci wideo pokazujące cały proces ratowania smoka: https://www.youtube.com/watch?v=PoZFgqiIW2A

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomoże Ci to w rozwiązaniu problemu.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (8 842 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodatek Intruz i ratowanie smoka

Hej.

Niestety bezpośrednio nie mogę Ci pomóc, ponieważ w Dragon Age inquisition grałem tylko chwilę.

Mogę podrzucić Ci wideo pokazujące cały proces ratowania smoka: https://www.youtube.com/watch?v=PoZFgqiIW2A

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomoże Ci to w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 2 z 5 (8 843 wyświetleń)

Dot.: Dodatek Intruz i ratowanie smoka

★ Novice

Wyszło śmiesznie, bo wszędzie czytałem że powinienem to zniszczyć za pomocą umiejętności wybuchowa strzała i wtedy nie działało, a tu okazuje się że na filmiku inaczej zrobili i to na filmiku to było prawidłowe rozwiązanie, dzięki za odpowiedź Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (7 180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Intruz i ratowanie smoka

★★★ Newbie

No dobrze - ale czym Inkwizytor wysadził te beczki? Ja także utknąłem na ratowaniu smoka. Próbuję wszystkich czarów bazujących na ogniu i nic - wybucha jeden gar z zapalnikiem a te na pierścieniach pozostają nietknięte.

Wiadomość 4 z 5 (6 539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Intruz i ratowanie smoka

★★★ Newbie
Trzeba najpierw wyjść z trybu walki, schować broń , podejść i dopiero powinna się pojawić opcja na tych beczkach.
Wiadomość 5 z 5 (6 215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem