Dot.: Multiplayer lag.

autor: MartiannBuddy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Multiplayer lag.

★★★★ Novice

Witam. Mam problem z grą Battlefield 4. Otóż gra w trybie Multiplayer mi się zacina. Przesyłam plik DxDiag.

Wiadomość 1 z 6 (555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Multiplayer lag.

Hej.

Niestety, ale myślę, że może być to spowodowane małą ilością pamięci RAM. Co prawda 4GB spełniają minimalne wymagania sprzętowe, ale mają one to do siebie, że są...minimalne i nie zapewniają idealnego działania gry.

Dla pewności powiedz mi czy widzisz wyświetlające się ikony podobne do tych na zdjęciu?

Znalezione obrazy dla zapytania bf4 packet loss

Poza tym wypróbuj tych kroków:

  1. Wyłącz funkcję Origin w grze (możesz zrobić to w ustawieniach aplikacji Origin)
  2. Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy działające w tle, w szczególności te, które posiadają nakładki ekranowe.
  3. Upewnij się, że posiadasz wszystkie najnowsze aktualizacje systemowe.

Warto także spróbować wyczyszczenie sprzętu za pomocą programu Ccleaner.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (685 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Multiplayer lag.

Hej.

Niestety, ale myślę, że może być to spowodowane małą ilością pamięci RAM. Co prawda 4GB spełniają minimalne wymagania sprzętowe, ale mają one to do siebie, że są...minimalne i nie zapewniają idealnego działania gry.

Dla pewności powiedz mi czy widzisz wyświetlające się ikony podobne do tych na zdjęciu?

Znalezione obrazy dla zapytania bf4 packet loss

Poza tym wypróbuj tych kroków:

  1. Wyłącz funkcję Origin w grze (możesz zrobić to w ustawieniach aplikacji Origin)
  2. Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy działające w tle, w szczególności te, które posiadają nakładki ekranowe.
  3. Upewnij się, że posiadasz wszystkie najnowsze aktualizacje systemowe.

Warto także spróbować wyczyszczenie sprzętu za pomocą programu Ccleaner.

Wiadomość 2 z 6 (686 wyświetleń)

Dot.: Multiplayer lag.

★★★★ Novice

Widzę Low FPS Na żółto.

Wiadomość 3 z 6 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Multiplayer lag.

★★★★ Novice

Widzę Low FPS na żółto.

Wiadomość 4 z 6 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Multiplayer lag.

Więc prawdopodobnie jest to spowodowane ograniczeniem ze względu na posiadany sprzęt.

Spróbuj wykonać podane wcześniej kroki. Dodatkowo postaraj się obniżyć ustawienia graficzne w grze.

Wiadomość 5 z 6 (522 wyświetleń)

Dot.: Multiplayer lag.

★★★★ Novice

W pewnym sensie mi pomogłeś. Fakt tak jak mówiłeś, gra nie będzie idelanie działać, ale nie laguje już tak jak wcześniej. Dzięki za pomoc <3

Wiadomość 6 z 6 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem