Dot.: BF4 problemy z instalacją

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF4 PC problemy z instalacją i kodem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

 

Jakiś czas temu kupiłem BF4 premium edition. Wpisałem kod zainstalowałem, grałem. Wszystko było ok. Po jakims czasie usunąłem grę. I teraz chciałem ją zainstalować ponownie ale niestety kod nie wchodzi. Czy jest ktoś wstanie mi powiedzieć dlaczego tak jest? Czy kodu nie da się wpisać ponownie po usunięciu gry ?

Wiadomość 1 z 2 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF4 problemy z instalacją

[ Edytowane ]

Witam

 

Klucz gier orgin, przypisany jest do konta na którym pierwszy raz go uczyłeś, i tylko na tym koncie da się uruchomić grę. Sprawdź, czy logujesz się na poprawne konto.

 

Jeśli gry nie widać w bibliotece gier, sprawdź czy nie ma jej w zakładce:  Orgin - filtruj - ukryte gry jeśli tam jej nie ma zostaje kontakt z sportem EA  link do kontaktu

 TUTAJ

możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Przygotuj:
1. Swój adres e-mail
2. Nazwę konta

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (379 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF4 problemy z instalacją

[ Edytowane ]

Witam

 

Klucz gier orgin, przypisany jest do konta na którym pierwszy raz go uczyłeś, i tylko na tym koncie da się uruchomić grę. Sprawdź, czy logujesz się na poprawne konto.

 

Jeśli gry nie widać w bibliotece gier, sprawdź czy nie ma jej w zakładce:  Orgin - filtruj - ukryte gry jeśli tam jej nie ma zostaje kontakt z sportem EA  link do kontaktu

 TUTAJ

możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Przygotuj:
1. Swój adres e-mail
2. Nazwę konta

 

Wiadomość 2 z 2 (380 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem