BF 4 gdzie przeczytać reguły z serwera ?

autor: Soldieros647
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF 4 gdzie przeczytać reguły z serwera ?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Ostatnio jak chce zagrać na jakimś serwerze battlefield 4  to jak juz gram to pojawia mi sie na środku ekranu napis  żeby przeczytać reguły obowiązujące na serwerze , a ja szukam gdzie to przeczytać te reguły i nie mogę znaleźć , może ktoś mi pomóc w tym ?  Bo nie mam zamiaru grać z napisem migającym na ekranie.

Wiadomość 1 z 3 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gdzie przeczytać reguły z serwera ?

[ Edytowane ]

Witam

Nie przypominam sobie żeby w BF4 na serwerach oficjalnych był taki komunikat. Najprawdopodobniej grasz na serwerach prywatnych, więc i tam musisz wypatrywać informacji o www tego serwera czy forum. Jak możesz to podeślij screeny tego komunikatu. Tu masz jeszcze link do regulaminu serwerów oficialnych. https://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955065219381780807/

Wiadomość 2 z 3 (507 wyświetleń)

Dot.: gdzie przeczytać reguły z serwera ?

Community Manager (retired)

@Soldieros647 Hej!

 

Jak już @SylwesterSpalony wspomniał, wchodząc na prywatny serwer administrator określa pewne zasady/reguły, które tam obowiązują. Zazwyczaj są to zasady co do używania np. snajperek czy np. ładunków wybuchowych C4 itp. dlatego podejrzewam, że w twoim ekwipunku znajdował się właśnie taki element uzbrojenia, który na danym serwerze nie powinien być wybrany. Zmień po prostu ekwipunek na taki jaki na serwerze obowiązuje albo przejdź na oficjalny server, bądź server gdzie w tytule zazwyczaj masz wpis [NO RULES]

 

Co do sprawdzenia jakie reguły/limity na danym serwerze obowiązują, użyj komendy w czacie (lewy górny róg) o treści !rules (jak na poniższym zrzucie):

 

1232.PNG

 

Wyświetli się lista obowiązujących zasad, jak np.

4354642321.PNG

 

Poniżej znajdziesz również inne przydatne komendy na czacie:

 

435464232.PNG

 

Pozdrawiam! Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (490 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem